Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31145
Stary 22.07.2010, 22:39
murray napisał(a):Wyświetl post
Chyba klub parafując umowę wypożyczenia zapisuje w niej ile trzeba za zawodnika zapłacić w razie uruchomienia procedury pierwokupu. Przynajmniej tak to powinno wyglądać według mnie. Inaczej jakiekolwiek wypożyczenie nie ma sensu, bo celem naszej polityki transferowej jest zyskowna sprzedaż zawodników.
A przykład Alvareza... gość chciał za dużo zarabiać... i tyle z pierwokupu...
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując