murray napisał(a):

|
Chyba klub parafując umowę wypożyczenia zapisuje w niej ile trzeba za zawodnika zapłacić w razie uruchomienia procedury pierwokupu. Przynajmniej tak to powinno wyglądać według mnie. Inaczej jakiekolwiek wypożyczenie nie ma sensu, bo celem naszej polityki transferowej jest zyskowna sprzedaż zawodników.
|
A przykład Alvareza... gość chciał za dużo zarabiać... i tyle z pierwokupu...