Wyświetl pojedynczy post
Wisoman
Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Wisła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31136
Stary 22.07.2010, 22:31
kuba16 napisał(a):Wyświetl post
z tym ze jest slaby i powinni go sprzedac. bo jest nie przydatny ani na prawej pomocy ani w ataku.

Wdzisiejszym sparingu mozna wyroznic Cikosa z defensywy, reszty nie ma co oceniac bo rywal byl slaby i to w 10, a i tak nikt nie pokazal nic nadzwyczajnego. Na minus zaprezentowal sie napewno Gargula, Boguski i Pawel Brozek.

dalej mamy braki na lewej obronie, srodku obrony, obu flankach, i srodku pomocy(ofensywny), atak zobaczymy bo paru do nas doszlo.
Taaa najlepiej sprzedajmy wszystkich jak wg Ciebie Bogus jest słaby to co powiedziec o Kirmie albo Małym?

Wszystko można co nie można byle z wolna i ostrożna
Odpowiedz cytując