kuba16 napisał(a):

z tym ze jest slaby i powinni go sprzedac. bo jest nie przydatny ani na prawej pomocy ani w ataku.
Wdzisiejszym sparingu mozna wyroznic Cikosa z defensywy, reszty nie ma co oceniac bo rywal byl slaby i to w 10, a i tak nikt nie pokazal nic nadzwyczajnego. Na minus zaprezentowal sie napewno Gargula, Boguski i Pawel Brozek.
dalej mamy braki na lewej obronie, srodku obrony, obu flankach, i srodku pomocy(ofensywny), atak zobaczymy bo paru do nas doszlo.
|
Taaa najlepiej sprzedajmy wszystkich jak wg Ciebie Bogus jest słaby to co powiedziec o Kirmie albo Małym?