|
Senior Member
Offline
|
|
thechris napisał(a): 
|
To fajne masz zdanie o zarządzie... Pewnie myślisz, że tam pracują same debile i nie wiedzą, że ograliśmy drużynę, w której chłopaki zarabiają po 1,5 do 3 tys zł na miesiąc. Faktycznie, jest czym się podniecać.
|
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
|
|