sportnh napisał(a):

Hahaha. Moja fotka z zakazanej strony - nie podawałem linka, bo nie wolno
Tam w sumie wszystkie informacje się zgadzają (Lorient, zakończył kontrakt itd), a innego Nemaie już nie mają

Któraś ze stron musiała podać złą fotkę.
Poza tym, miał imponować warunkami fizycznymi, więc chyba jednak moja wersja jest prawdziwa.
PS: Podobno Mendy był na trybunach dzisiaj. Może ktoś, kto był na meczu widział jednego z tych dwóch panów na zdjęciu?
