Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31132
Stary 22.07.2010, 22:28
Brakuje tego ogranego, doświadczonego obrońcy, żeby Bunoza i ew. Mendy się uczyli, jak w przypadku Marcelo. Obrona całkiem nowa, może to i plusik, że nie trzeba uczyć grać 2 defensorów tylko od razu wszystkich
Odpowiedz cytując