Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31129
Stary 22.07.2010, 22:25
mario69 napisał(a):Wyświetl post
Do h... pana to nie jest temat odnośnie meczy, piłkarzy, tego jak ktoś zagrał w dzisiejszym meczu. Jak są transfery i nie ma na co narzekać to znaleźliście sobie nową zabawę, brawo.

Wracając do tematu.
Nie wiem dlaczego Wiśle tak się spieszy z podpisaniem tego Mendy'ego. Chłopak ponoc młody, ma warunki, ale w Lorient nie zagrał ani jednego meczu, ani jednego. Doświadczenie znikome, większa zagadka niż Bunoza. Oczywiście nie jestem malkontentem, ale realistą. Jeśli zdecydują się jednak na podpisanie go, to będę trzymał kciuki żeby się sprawdził.
Statystycznie również wypada słabo jeśli chodzi o występy w rezerwach Lorient, które grają w 5 lidze. W zeszłym sezonie zagrał tam tylko 5 meczów (w tym 2 z ławki) na 30 możliwych. W poprzednim 2008/2009 zagrał 17 na 30.

Także on raczej na testy sportowe przyjechał.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując