mario69 napisał(a):

|
Nie wiem dlaczego Wiśle tak się spieszy z podpisaniem tego Mendy'ego. Chłopak ponoc młody, ma warunki, ale w Lorient nie zagrał ani jednego meczu, ani jednego. Doświadczenie znikome, większa zagadka niż Bunoza. Oczywiście nie jestem malkontentem, ale realistą. Jeśli zdecydują się jednak na podpisanie go, to będę trzymał kciuki żeby się sprawdził.
|
Lorient ma bardzo dobrą szkółkę piłkarską, chłopak może mieć niezłe umiejętności które pozwolą mu grać na wysokim poziomie w polskiej lidze. Podobnie było z Astizem, też przyszedł do Legii ze świetnej szkółki piłkarskiej i grał tam od razu i bardzo dobrze.