Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
hawkins
Senior Member
Od: 01.2009
Offline
#
31121
22.07.2010, 22:15
Ten Nemaie Mendy to wygląda trochę jak taran. Ja bym takiego "pudziana" w ciemnej uliczce nie chciał spotkać.
Byłoby dobrze, gdyby oprócz tych... gabarytów był jeszcze szybki i zwrotny...
hawkins
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do hawkins
Znajdź inne posty napisane przez hawkins