|
Najwaziejsze jest to, ze w koncu w klubie dochodzi do transferow. Teraz bedzie jeszcze ciekawsza rywalizacja o miejsc w składzie. Gdybysmy tak byli aktywni na rynku transferowym rok temu juz wtedy moze mielibysmy faze grupowa LM. No nic, trzeba poszukac szansy w LE i w nadchodzacym sezonie.
|