Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31117
Stary 22.07.2010, 22:09
Spokojnie, ocenimynowych pilkarzy w lidze, na tle lepszego przeciwnika, a nie ogorkow prezentujacych poziom III-ligowy. Bardzo cieszy, ze transfery sa, ale jaka niosa ze soba wartosc sportowa...zobaczymy(na papierze jedni wygladaja fajnie, inni slabo).

P.S - Martwi, ze niektorych wypozyczamy(sprawia to wrazenie, ze nikt ich wczesniej nie ogladal), bo jesli sie sprawdza, to moze sie skonczyc jak z Alvarezem.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 22.07.2010 o godz. 22:12.
Odpowiedz cytując