|
Spokojnie, ocenimynowych pilkarzy w lidze, na tle lepszego przeciwnika, a nie ogorkow prezentujacych poziom III-ligowy. Bardzo cieszy, ze transfery sa, ale jaka niosa ze soba wartosc sportowa...zobaczymy(na papierze jedni wygladaja fajnie, inni slabo).
P.S - Martwi, ze niektorych wypozyczamy(sprawia to wrazenie, ze nikt ich wczesniej nie ogladal), bo jesli sie sprawdza, to moze sie skonczyc jak z Alvarezem.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 22.07.2010 o godz. 22:12.
|