Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mic1992
Member
Od: 12.2009
Offline
#
31109
22.07.2010, 22:02
No właśnie, niech wypowiedzą się teraz ci co narzekali, że ściagamy ogórów do klubu (Cikos), w takiej formie będzie najlepszym bocznym obrońcą ligi
mic1992
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mic1992
Znajdź inne posty napisane przez mic1992