Wisoman napisał(a):

|
raz, czy dwa chłopakowi odskoczyła piłka od nogi ktos o tym napisał inni podłapali i teraz ciagle biadolenie jakie to on ma braki w przyjmowaniu piłki, nie wiem ja tego nie zauwazyłem, natomiast widze jego kreatywnosc w grze , przeglad pola i zaangazowanie. Potrafi tez ładnie uderzyc technicznie jak ma okazje a nie pierd... na siłe noz a moze wejdzie...
|
No to niewiele widzisz, albo bardzo selektywnie patrzysz. W zeszłej rundzie mało było piłek które by mu nie odskoczyły, często przy wcale nie mocnych podaniach. Myślałem że w teraz, po obozie przygotowawczym będzie lepiej, ale nie jest.
W zeszłym meczu więcej niż połowa piłek mu odskakiwała i to na kilka metrów, dziś też sporo. Po czymś takim Litwini od razu wyprowadzali kontry, a to że którejś nie wykorzystali to tylko świadczy o ich dramatycznej słabości.