Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31106
Stary 22.07.2010, 21:59
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że Riosa podpisaliśmy przed meczem bo jeszcze by zarząd stwierdził iż jesteśmy tak zajebiści w ataku i tak skuteczni że nie potrzebujemy wzmacniać tej formacji
To fajne masz zdanie o zarządzie... Pewnie myślisz, że tam pracują same debile i nie wiedzą, że ograliśmy drużynę, w której chłopaki zarabiają po 1,5 do 3 tys zł na miesiąc. Faktycznie, jest czym się podniecać.
Odpowiedz cytując