royalmichael napisał(a):

Dobrze, że Riosa podpisaliśmy przed meczem bo jeszcze by zarząd stwierdził iż jesteśmy tak zajebiści w ataku i tak skuteczni że nie potrzebujemy wzmacniać tej formacji
|
To fajne masz zdanie o zarządzie... Pewnie myślisz, że tam pracują same debile i nie wiedzą, że ograliśmy drużynę, w której chłopaki zarabiają po 1,5 do 3 tys zł na miesiąc. Faktycznie, jest czym się podniecać.