Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31105
Stary 22.07.2010, 21:57
Boguski w formie sprzed 2 lat ok jestem za, ale jeśli nie widzisz tego że chłopak się cofnął w rozwoju , braki techniczne które wychodzą przez brak gry po kontuzji to nie mam pytań. Nie mówie że go skreślam całkowicie, ale jeśli nie nadrobi braków to chcąc podnosić poziom piłkarski klubu nie powinno być sentymentów bo będziemy dalej tkwili w polskim piekiełku czyli na samym dnie i 3 metrach mułu...
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując