Wyświetl pojedynczy post
Wisoman
Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Wisła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31101
Stary 22.07.2010, 21:55
Seth napisał(a):Wyświetl post
Boguski każde przyjęcie to odskok piłki na kilka metrów. U niego jest to najbardziej widoczne. Z tego się rodzą kontry gdy gra się z mocniejszym zespołem. Coś takiego nawet u zawodnika bez formy nie powinno się dziać, a przynajmniej nie permanentnie.
raz, czy dwa chłopakowi odskoczyła piłka od nogi ktos o tym napisał inni podłapali i teraz ciagle biadolenie jakie to on ma braki w przyjmowaniu piłki, nie wiem ja tego nie zauwazyłem, natomiast widze jego kreatywnosc w grze , przeglad pola i zaangazowanie. Potrafi tez ładnie uderzyc technicznie jak ma okazje a nie pierd... na siłe noz a moze wejdzie...

Wszystko można co nie można byle z wolna i ostrożna
Odpowiedz cytując