Seth napisał(a):

|
Boguski każde przyjęcie to odskok piłki na kilka metrów. U niego jest to najbardziej widoczne. Z tego się rodzą kontry gdy gra się z mocniejszym zespołem. Coś takiego nawet u zawodnika bez formy nie powinno się dziać, a przynajmniej nie permanentnie.
|
raz, czy dwa chłopakowi odskoczyła piłka od nogi ktos o tym napisał inni podłapali i teraz ciagle biadolenie jakie to on ma braki w przyjmowaniu piłki, nie wiem ja tego nie zauwazyłem, natomiast widze jego kreatywnosc w grze , przeglad pola i zaangazowanie. Potrafi tez ładnie uderzyc technicznie jak ma okazje a nie pierd... na siłe noz a moze wejdzie...