Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1118
Stary 22.07.2010, 21:43
zloto napisał(a):Wyświetl post
. Cieszy poprawa skuteczności i pierwsza interwencja Jovanic'a w Wiśle
Jakoś jestem przekonany na 100%, ze Pawełek by to wpuścił a na forum by były teksty, że nie miał szans
Zauważyłem, że w tym sezonie Kasperczak chyba nakreślił tendencję, ze "jak jesteś sam na sam to sam wykończ". Przykład samolubności Pawła Brożka(!), gdy nie podał do Żurawia, oraz akcja Bogusia, który także sam wykańczał zamiast podawać do Cikosa. I to jest na +. W tamtym sezonie chcieliśmy wejść piłką do bramki. Teraz jest sytuacja to nie kombinujemy tylko strzał.