Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1116
Stary 22.07.2010, 21:32
Panowie nie ma co porównywać tego Szawle do nas , to poziom 3 ligowy, wstrzymajmy się do meczów z trudniejszymi rywalami i jak będą mecze po 11....Co do gry w dzisiejszym meczu duży plus Cikosa za gre i za właczanie się w akcje ofensywne, bramkarz Jovanic na plus pewnie grał, to co miał wybronić wybronił. Obrona dosyć pozytywnie w tym Cleber. Słabo Boguś mimo strzelonej bramki. Sobol bardzo dobrze walczył ale on jak zawsze , co do reszty zobaczymy. Ja chce zobaczyć nowych zawodników grających Riosa, Paljicia , Wilka , Bunoze, może Chaveza i kogś tam jeszcze...zależy kogo zakontraktują...wtedy się okaże jak wyglądają nasze wzmocnienia na tle pozostałych kopaczy
WIERNY ZAWSZE WIŚLE