|
Kiedy w końcówce poprzedniego sezonu pisałem o tragicznej technice Boguskiego, tłumaczono go kontuzją, nieprzepracowanym okresem przygotowawczym itd... Nie mam na myśli tej wywrotki przy golu, bo to zdarza się najlepszym, ale widać, że Rafał ma problemy z dokładnym przyjęciem piłki...
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
|