Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1113
Stary 22.07.2010, 21:23
sorry za OT, ale w tamtym temacie to chyba nikt nie zyje ;P

Panowie co to z ty jutrzejszym sparingiem na Hutniku? bedzie on OTWARTY? w sumie mysle ze moze byc on na boku a nie na glownym wiec powinien byc otwarty tym bardziej