Wyświetl pojedynczy post
Waldus88
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6319
Stary 22.07.2010, 21:21
Również bardzo podobał mi się Cikos w dzisiejszym meczu, ale nie zapominajmy, że graliśmy z ogórkami. Przytoczę tu chociażby przykład Kiro, który w poprzednim sezonie w meczu z Levadią też zagrał bardzo dobrze, a potem gra Andraża wyglądała różnie, niemniej jednak ja bardzo wierzę i liczę na Kirma.

Będzie dobrze
Odpowiedz cytując