Również bardzo podobał mi się Cikos w dzisiejszym meczu, ale nie zapominajmy, że graliśmy z ogórkami. Przytoczę tu chociażby przykład Kiro, który w poprzednim sezonie w meczu z Levadią też zagrał bardzo dobrze, a potem gra Andraża wyglądała różnie, niemniej jednak ja bardzo wierzę i liczę na Kirma.
Będzie dobrze
