|
Podsumujmy nasze transfery, Żuraw klasa sama w sobie, gol i dwie asysty (może dwa gole by były gdyby Brozinhio podał w jednej takie sytuacji..)
Cikos dobry mecz i chyba asyste przy bramce Diaza zaliczył, no i Jovanic wybronił to co mial bronić w tym jedna świetnia interwencja kiedy pilka leciala w okienko.
Do transferów można zaliczyć także Gargułe bo w sumie dopiero teraz zaczął grać, i grał dobrze.
Styl mi sie podobal tylko szkoda że przeciwko dziesiątce rywali. Patrząc na te transfery po dzisiejszym meczu, które jak narazie wydają się być wzmocnieniami to patrze optymistycznie na reszte naszych nowych pilkarzy : )
|