Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Pancratius
Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
4638
22.07.2010, 21:02
Ze strony Ruchu liczyłem na skromne 1-0.A wynik bezbramkowy traktuje jako kompromitacje, coś w stylu Lecha z Azerami.
Pancratius
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pancratius
Znajdź inne posty napisane przez Pancratius