Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7857
Stary 22.07.2010, 20:58
W****ił mnie Staebek ze nie potrafił wygrac na Białorusi i ze sa słabi ale luzik juz wiecej mi nic nie zrobia
i W****iło mnie Brondby ze nie potrafiło wygrac z przewaga W Liechtensteinie.
Jakie ligi graja w Wekkend?
Odpowiedz cytując