Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1098
Stary 22.07.2010, 20:56
Legia nie gra w pucharach wiec przemeczy sie w piciu najwyzej. Wyrazam swoje zdanie, ale widac pokomony mysla ze sie napinam. Sorrry nie mam ograzmu po wygranej przeciwko 10 zawodnikom. Zabronisz mi wyrazac swoje zdanie? Gracie lepiej od Lecha.
Powtarzam - Gratuluje, jednak znajac specyfike polskich kopaczy wiem ze bedziecie przemeczeni. EOT bo widze ze trzaba sie podniecac albo nic nie pisac

My mamy cudzoziemska Legie wiec bedzie gorzej, bo zobacza jak wystarczy grac U Was tez bedzie sporo zagranicznych wiec spokojnie

Poczekajmy na mlodsze ekipy...tam mamy sporo mistrzostw Nie wiem ile ma Wisla w juniorach, ktos mnie oswieci? Pytam bez przekąsu, serio mnie to ciekawi.
Ostatnio edytowane przez kreseq : 22.07.2010 o godz. 21:03.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie