Legia nie gra w pucharach wiec przemeczy sie w piciu najwyzej. Wyrazam swoje zdanie, ale widac pokomony mysla ze sie napinam. Sorrry nie mam ograzmu po wygranej przeciwko 10 zawodnikom. Zabronisz mi wyrazac swoje zdanie? Gracie lepiej od Lecha.
Powtarzam - Gratuluje, jednak znajac specyfike polskich kopaczy wiem ze bedziecie przemeczeni. EOT bo widze ze trzaba sie podniecac albo nic nie pisac
My mamy cudzoziemska Legie wiec bedzie gorzej, bo zobacza jak wystarczy grac

U Was tez bedzie sporo zagranicznych wiec spokojnie
Poczekajmy na mlodsze ekipy...tam mamy sporo mistrzostw

Nie wiem ile ma Wisla w juniorach, ktos mnie oswieci? Pytam bez przekąsu, serio mnie to ciekawi.