Wyświetl pojedynczy post
krakfilm
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1097
Stary 22.07.2010, 20:56
Plusy:
w koncu strzelamy duzo goli,
Zurawski bedzie w lidze znow robil co chce,
Gargula wzial batute to reki i zaczyna dyrygowac,
robi nam sie zespol, beda z nich pilkarze jeszcze!