Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
krakfilm
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
1097
22.07.2010, 20:56
Plusy:
w koncu strzelamy duzo goli,
Zurawski bedzie w lidze znow robil co chce,
Gargula wzial batute to reki i zaczyna dyrygowac,
robi nam sie zespol, beda z nich pilkarze jeszcze!
krakfilm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krakfilm
Znajdź inne posty napisane przez krakfilm