kreseq napisał(a):

eryk_cartman - Mecze o stawke? Ok, wiec powiedz mi jak wiele meczy o stawke wytrzymuje polski kopacz ( nie nazwe ich piłkarzami bo to dyshonor ) ? Nie wychodz mi tutaj z tekstem typu " a u was bija murzynow". Bedziesz mial mecze o stawke, moze cos zagrasz ale potem bedziesz zmeczony bo przeciez zel na glowie swoje wazy, a nie ma sensu sie przemeczac. Rozumiesz czy mam zrobic rysunki?
Ogarnij sie czlowieku. Gratuluje Wam wygranej, licze ze zajdziecie daleko, ale Ty bedziesz sie cieszyl a kopacze beda uwazac ze to juz za duzy wysilek, bo przeciez kopia raz na ruski rok pilke prosto, czasami cos strzela wiec musza ku**** wypoczywac.
Nasza liga jest w glebokich tylach na swiecie...i zmeczenie pucharami da swoje
|
Ale my się nie zamierzamy przemęczać w żadnych pucharach

Także spokojna twoja rozczochrana.
ps. Dobra reakcja Kasperczaka przy 5 golu. "Przewrócił się ? - tak - Hyh.." Najwyraźniej nie był tak zachwycony jak kibice :0