kreseq napisał(a):

eryk_cartman - Mecze o stawke? Ok, wiec powiedz mi jak wiele meczy o stawke wytrzymuje polski kopacz ( nie nazwe ich piłkarzami bo to dyshonor ) ? Nie wychodz mi tutaj z tekstem typu " a u was bija murzynow". Bedziesz mial mecze o stawke, moze cos zagrasz ale potem bedziesz zmeczony bo przeciez zel na glowie swoje wazy, a nie ma sensu sie przemeczac. Rozumiesz czy mam zrobic rysunki?
Ogarnij sie czlowieku. Gratuluje Wam wygranej, licze ze zajdziecie daleko, ale Ty bedziesz sie cieszyl a kopacze beda uwazac ze to juz za duzy wysilek, bo przeciez kopia raz na ruski rok pilke prosto, czasami cos strzela wiec musza ku**** wypoczywac.
Nasza liga jest w glebokich tylach na swiecie...i zmeczenie pucharami da swoje
|
Napinasz się chlopie jak stringi na Oleksym, sezon pokaże czy Wisła bedzie faktycznie taka wielce przemeczona jak tutaj wielce prorokujesz. Kwestie zelu tutaj nie poruszaj bo o ile pamietam to pikarze Legi wiedeli prym w tej kwesti ( Piekarski, Mięciel).

Zreszta Macie w sztabie Maciusia..... juz nie moge sie doczekac Legii po przygotowaniach zimowych, wtedy porozmawiamy......