Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1082
Stary 22.07.2010, 20:42
Obawiam się że jak Rios wejdzie w drużynę to z przodu może braknąć miejsca dla Pawła chyba że ten poczuje rywalizacje i weżnie się za siebie