|
Nie chce zapeszac, ale czuje, ze Wisla Kasperczaka vol. 2 bedzie jeszcze lepsza od 1. Jak sie tylko skonczy szkola Skorzy w Wisle, uspokoja sie koguciki, a do glosu dojda rzeczywiscie najlepsi pilkarze to bedziemy mieli wielka pocieche. Bo takich gwiazd jakie na polska lige ma Wisla to nie ma nikt. Jak Skorza przez 2 lata nie mog z nimi nic zrobic.
Wyglada ten mecze ladnie. 3-0, moze bedzie wyzej.
|