Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1064
Stary 22.07.2010, 20:09
Gratuluje sprawiedliwej wygranej z cienkimteamem grajacym w 10. Ladna akcja Zurawia, solidny Cikos, bedzie z niego pociecha w naszej buraczanej lidze. Mysle ze jesli nie bedzie 4:0 to bedzie lekka zenada.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie