|
Gratuluje sprawiedliwej wygranej z cienkimteamem grajacym w 10. Ladna akcja Zurawia, solidny Cikos, bedzie z niego pociecha w naszej buraczanej lidze. Mysle ze jesli nie bedzie 4:0 to bedzie lekka zenada.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|