|
Czikosz pozytywnie zaskakuje...wydaje mi się, że jego brak umiejętności gry 1 na 1 jest lepszym złem niż dośrodkowania Alvareza. Ogólnie nasz nowy prawy obrońca pozwala nam wierzyć, że transfery tych no name'ów jak określają naszych nowych zawodników niektórzy na forum mogą okazać się całkiem ciekawe.
Jovanic pokazał klasę podczas obrony tego strzału w okienko, a to dobrze rokuje na przyszłość...
Jest dobrze, a może być tylko lepiej...
|