|
Ale Jovanic piłkę wyciągnął - gdyby grał Pawełek to by było 1-1. Bez najeżdżania na Pawełka, wybronienie takiej piłki jest poza zasięgiem jego technicznych możliwości. Natomiast powinniśmy przedłużyć z nim kontrakt, oczywiście nie za jakieś wielkie pieniądze, powinniśmy mieć na ławce kogoś takiego jak on.
|