Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1058
Stary 22.07.2010, 19:58
Ale Jovanic piłkę wyciągnął - gdyby grał Pawełek to by było 1-1. Bez najeżdżania na Pawełka, wybronienie takiej piłki jest poza zasięgiem jego technicznych możliwości. Natomiast powinniśmy przedłużyć z nim kontrakt, oczywiście nie za jakieś wielkie pieniądze, powinniśmy mieć na ławce kogoś takiego jak on.