Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
1227
Member
Od: 09.2009
Skąd: Lublin
Offline
#
1057
22.07.2010, 19:58
Jak na gre z amatorami, na dodatek w 10 to nie pokazują Wiślacy nic specjalnego, cieszą rajdy Cikosa i dobre uderzanie rzutów rożnych przez Gargułe
aaaaa i ładna parada Milana. W drugiej połowie bedzie lepiej
1227
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1227
Znajdź inne posty napisane przez 1227