Wyświetl pojedynczy post
1227
Member
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1057
Stary 22.07.2010, 19:58
Jak na gre z amatorami, na dodatek w 10 to nie pokazują Wiślacy nic specjalnego, cieszą rajdy Cikosa i dobre uderzanie rzutów rożnych przez Gargułe
aaaaa i ładna parada Milana. W drugiej połowie bedzie lepiej