Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1054
Stary 22.07.2010, 19:55
czemu w newsie na glownej jest napisane ze ten mecz rewanzowy w 3 rundzie rozgrywany bedzie w BAKU? Przeciez ten Karabach caly jjest z miasta Agdam. To pomylka, czy moze tam graja swoje mecze?