Wyświetl pojedynczy post
UniaTarnówZKS1928
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4631
Stary 22.07.2010, 18:58
mam takie samo wrażenie jak kolega wyżej Nie dość że kibice mają fajną wyprawę to jednak pogrom od Sirokiego by się za Ruchem długo ciągnął. Jeśli Ruch dalej prezentuje "swoją" formę to bardzo dobrze że trafił na Austrię. Na pewno będą bardziej zmobilizowani.
Odpowiedz cytując