Wyświetl pojedynczy post
PiotrG
Senior Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12837
Stary 22.07.2010, 18:33
Wreszcie ktoś w TV powiedział głośno prawdę na temat tego stadionu. Brawo dla tego Pana, którego nazwiska zapomniałem.

Edit: dzięki.
Ostatnio edytowane przez PiotrG : 22.07.2010 o godz. 18:35.
Odpowiedz cytując