stalsanok1946 napisał(a):

|
Zacznijmy skandować "Marko Milinkovic do Wisły!" na wszystkich forach, komentarzach postach to może wysłannik Pana Basałaja Bohdan Krzyżanowski spojrzy jak uwielbiamy utalentowanego Serba? Dla mnie Milinkovic to byłoby "wielkie nazwisko".
|
A skąd wiesz czy wszyscy go chcą w Wiśle za wszelką cenę?
Może gość chciał zarabiać dużo więcej niż reszta zespołu? Po co nam kwasy w zespole i kominy płacowe.
Nie mówię ze to zły piłkarz, tylko czasami nie warto iść na zbyt duże ustępstwa bo z perspektywy drużyny jako całości może dojść do 'pęknięć".