Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
AZS_Lublin
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
1036
22.07.2010, 18:17
Basałaj potwierdził, że napewno kogoś do obrony na Azerbejdzan ściagną. Więc chyba ktoś z Polski?
Pozatym mówił o celach, stwierdził, że nadrzędnym celem w tym momencie jest LE.
AZS_Lublin
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AZS_Lublin
Znajdź inne posty napisane przez AZS_Lublin