Wyświetl pojedynczy post
AZS_Lublin
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1036
Stary 22.07.2010, 18:17
Basałaj potwierdził, że napewno kogoś do obrony na Azerbejdzan ściagną. Więc chyba ktoś z Polski?
Pozatym mówił o celach, stwierdził, że nadrzędnym celem w tym momencie jest LE.