Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31051
Stary 22.07.2010, 18:04
Z tym wypieprzaniem Małeckiego to wam odwaliło coś !!! Co on wam zrobił takiego ?!!! Koleś oddany klubowi jak mało kto ,ambitnie walczy w większości meczów,może ma trudny charakterek ale bez przesady

PS: Transfery na mega+ Pozbycie się JOPA,DAWIDOWSKIEGO,JUSZCZYKA i jest dobrze

Diaza sprzedałbym z pocałowaniem ręki za 1mln euro bo jego podawanie piłki do przeciwnika jest irytujące,w ogóle dziwny gracz ,widziałem jego grę w reprezentacji przeciwko Francji i grał naprawdę ok w Wiśle większość meczy fatalnie ale czasami potrafi także przyzwoicie
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 22.07.2010 o godz. 18:12.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując