Wyświetl pojedynczy post
pablo92TSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31047
Stary 22.07.2010, 17:59
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
jestem tylko ciekaw po co nam ten Tiboni? czyżby ktoś z ataku miał odejść np Brożek? sprowadzając tego Włocha zrobił się straszny tłok w ataku :o

Ale byłby to jedyny wysoki napastnik, a zwróć uwagę, że Rios tylko wypożyczony, a Żuraw w nieskończoność grał nie będzie.
Odpowiedz cytując