tomasz_19 napisał(a):

|
jestem tylko ciekaw po co nam ten Tiboni? czyżby ktoś z ataku miał odejść np Brożek? sprowadzając tego Włocha zrobił się straszny tłok w ataku :o
|
Ale byłby to jedyny wysoki napastnik, a zwróć uwagę, że Rios tylko wypożyczony, a Żuraw w nieskończoność grał nie będzie.