Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31045
Stary 22.07.2010, 17:58
Pierwsza sprawa: za kolejny filmik z youtube'a autorowi pozostanie tylko oglądanie filmików, a nie pisanie na forum. Od wrzucania filmików (jeszcze wypada sprawdzić, czy to na pewno właściwy piłkarz!) jest temat nasi piłkarze.

Tu piszemy o polityce transferowej.

Druga sprawa: pozyskanie Wilka i Riosa oznacza że mamy już 7 transfer do klubu w tym okienku. Sporo, a przecież czekamy jeszcze na co najmniej jednego stopera. Owszem, część zawodników bardzo ciekawa ale wszystko wyjdzie w praniu. Ważne, że zwiększa się konkurencja o podstawową 11tkę.

Natomiast należy zachować odpowiednie proporcje i nie popadać w hurraoptymizm. Wiele wskazuje na to, że to nie koniec transferów - zarówno do klubu jak i z klubu (możliwe oferty dla Małeckiego, przewija się też nazwisko Diaza).

Oznacza to, że Cupiał z Basałajem zdecydowali się na rewolucję kadrową i budowanie nowego zespołu. A więc nie ma co liczyć na szał i cudowną grę na początku sezonu. Na wyniki tej rewolucji przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Z oceną tych działań warto się wstrzymać na 2-3 miesiące.

PS. Nadal jednak mamy zbyt szczupłą formację defensywną. Tu stoper prawonożny jest absolutnie konieczny, na wczoraj.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując