Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31031
Stary 22.07.2010, 17:46
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Jezeli sie sprawdzi to niby dlaczego maja go odsyłac? Zobaczymy jak sie zaprezentuje bo skoro chca go testowac to widocznie jest ciekawym zawodnikiem.
Nieeeeee, jak nasi go chcą testować, to nie znaczy, że jest ciekawym zawodnikiem.
Aczkolwiek testować nie zaszkodzi, najwyżej się sprawdzi.
Odpowiedz cytując