mitmichael napisał(a):

|
Jezeli sie sprawdzi to niby dlaczego maja go odsyłac? Zobaczymy jak sie zaprezentuje bo skoro chca go testowac to widocznie jest ciekawym zawodnikiem.
|
Nieeeeee, jak nasi go chcą testować, to nie znaczy, że jest ciekawym zawodnikiem.
Aczkolwiek testować nie zaszkodzi, najwyżej się sprawdzi.