Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31017
Stary 22.07.2010, 17:30
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Przecież przyszedł Garguła (dopiero teraz ten transfer można uznać jako wzmocnienie) i jest Jirsak.

Ciekawe dlaczego na oficjalnej stronie Wisły nie ma informacji o Wilku
Jak zostanie zakontraktowany to na pewno zamieszcza informacje o jego pozyskaniu. Korona potwierdzila jego transfer do nas wiec na dniach pewnie sie to stanie.
Odpowiedz cytując