royalmichael napisał(a):

Przecież przyszedł Garguła (dopiero teraz ten transfer można uznać jako wzmocnienie) i jest Jirsak.
Ciekawe dlaczego na oficjalnej stronie Wisły nie ma informacji o Wilku
|
Jak zostanie zakontraktowany to na pewno zamieszcza informacje o jego pozyskaniu. Korona potwierdzila jego transfer do nas wiec na dniach pewnie sie to stanie.