Wyświetl pojedynczy post
sportnh
Senior Member
 
Od: 05.2010
Skąd: Prądnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31015
Stary 22.07.2010, 17:29
royalmichael napisał(a):Wyświetl post
Przecież przyszedł Garguła (dopiero teraz ten transfer można uznać jako wzmocnienie) i jest Jirsak.

Ciekawe dlaczego na oficjalnej stronie Wisły nie ma informacji o Wilku
jesli Jirsak jest dla Ciebie typowym ofensywnym pomocnikiem (plejmejker), to powodzenia..

Dla mnie to jednak bardziej defensywny niz ofensywny srodkowy pomocnik.
Odpowiedz cytując