royalmichael napisał(a):

Przecież przyszedł Garguła (dopiero teraz ten transfer można uznać jako wzmocnienie) i jest Jirsak.
Ciekawe dlaczego na oficjalnej stronie Wisły nie ma informacji o Wilku
|
jesli Jirsak jest dla Ciebie typowym ofensywnym pomocnikiem (plejmejker), to powodzenia..
Dla mnie to jednak bardziej defensywny niz ofensywny srodkowy pomocnik.