Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31014
Stary 22.07.2010, 17:29
Hm....wszystko jest fajnie, ale nie wydaje się Wam to za piękne. Coś się zaraz spieprzy, bo nigdy nie może być tak dobrze....

Martwi mnie ta gadka z odejsciem Małego. Liczę że zostanie. Wiem ze zachowanie jego jest fatalne, ale to dobry, młody zawodnik. W przyszłości będzie można wziąć za niego wiekszy hajs niz teraz. Poza tym idealnie pasuje do szybkiej kombinacyjnej gry, jaką zapewne za Kasperczaka będzie grać Wisła....Szkoda go, dobry zawodnik, a Wiśle takich trzeba, przeciez zaraz nie kupimy gościa o podobnych umiejętnościach. Chyba nie po to się wzmacniamy teraz, żeby ostateczne osłabić skład, tym bardziej że wcale nie mamy szerokiej kadry...
Odpowiedz cytując