Wyświetl pojedynczy post
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31010
Stary 22.07.2010, 17:25
sportnh napisał(a):Wyświetl post
Wilk, Rios są. Chavez wydaje sie b. blisko. Fajnie byloby jeszcze pozyskac jakiegos OFENSYWNEGO srodkowego pomocnika?
Przecież przyszedł Garguła (dopiero teraz ten transfer można uznać jako wzmocnienie) i jest Jirsak.

Ciekawe dlaczego na oficjalnej stronie Wisły nie ma informacji o Wilku
Odpowiedz cytując