sportnh napisał(a):

|
Wilk, Rios są. Chavez wydaje sie b. blisko. Fajnie byloby jeszcze pozyskac jakiegos OFENSYWNEGO srodkowego pomocnika?
|
Przecież przyszedł Garguła (dopiero teraz ten transfer można uznać jako wzmocnienie) i jest Jirsak.
Ciekawe dlaczego na oficjalnej stronie Wisły nie ma informacji o Wilku
