bonawentura napisał(a):

|
Ale o jakim Tibonim wy mówicie, przecież Tiboni raczej już do Wisły nie przyjdzie...
|
Tak mowili ale sytuacja widocznie sie zmeniła. Jest juz Rios no ale gdy Tiboni dobrze sie zaprezentuje i ten trzecioligowiec go nie wyciagnie to pewnie tez zostanie zakontraktowany. Pozyjemy, zobaczymy. Szkoda, ze takich wzmocnien nie bylo rok temu no ale lepej teraz niz wcale