Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3219
Stary 22.07.2010, 17:22
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Ale o jakim Tibonim wy mówicie, przecież Tiboni raczej już do Wisły nie przyjdzie...
Tak mowili ale sytuacja widocznie sie zmeniła. Jest juz Rios no ale gdy Tiboni dobrze sie zaprezentuje i ten trzecioligowiec go nie wyciagnie to pewnie tez zostanie zakontraktowany. Pozyjemy, zobaczymy. Szkoda, ze takich wzmocnien nie bylo rok temu no ale lepej teraz niz wcale
Odpowiedz cytując