Temat
:
Transfery Polska
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
1270
22.07.2010, 17:20
emj10
napisał(a):
WoW. Marcin Żewłakow w Bełchatowie! Coś czuję, że to będzie najlepszy sezon od lat.
http://www.90minut.pl/news/129/news1...lchatowie.html
Został jeszcze Krzynowek. Moze gdyby nie kontuzja tez juz byłby w Bełchatowie. Zobaczymy co Zewłakow zdziała ale sam pewnie niewiele.
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael