Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1270
Stary 22.07.2010, 17:20
emj10 napisał(a):Wyświetl post
WoW. Marcin Żewłakow w Bełchatowie! Coś czuję, że to będzie najlepszy sezon od lat.
http://www.90minut.pl/news/129/news1...lchatowie.html
Został jeszcze Krzynowek. Moze gdyby nie kontuzja tez juz byłby w Bełchatowie. Zobaczymy co Zewłakow zdziała ale sam pewnie niewiele.
Odpowiedz cytując