Awe napisał(a):

|
Co jest na tej stronie Korony? Bo chyba padła...
|
To pisalo

teraz u mnie strona dziala chociaz długo sie ładuje
Cezary Wilk odchodzi z Korony Kielce. Kolejnym klubem w karierze zawodnika będzie Wisła Kraków!!!
Wilk jest wychowankiem Polonii Warszawa. Do Korony trafił w 2005 roku. W żółto-czerwonych barwach rozegrał 89 spotkań, w których zdobył 6 goli. Serdecznie dziękujemy Czarkowi za grę dla kieleckiego zespołu i życzymy powodzenia w nowym klubie.