Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31008
Stary 22.07.2010, 17:18
Awe napisał(a):Wyświetl post
Co jest na tej stronie Korony? Bo chyba padła...
To pisalo teraz u mnie strona dziala chociaz długo sie ładuje

Cezary Wilk odchodzi z Korony Kielce. Kolejnym klubem w karierze zawodnika będzie Wisła Kraków!!!

Wilk jest wychowankiem Polonii Warszawa. Do Korony trafił w 2005 roku. W żółto-czerwonych barwach rozegrał 89 spotkań, w których zdobył 6 goli. Serdecznie dziękujemy Czarkowi za grę dla kieleckiego zespołu i życzymy powodzenia w nowym klubie.
Odpowiedz cytując