SpoXsteR napisał(a):

Podala oficjalna strona Korony
http://www.korona-kielce.pl/index.php?art=2128&xmenu=2
i to wystarczy.. swoja droga nasza oficjalna cos spoznia sie z tego typu informacjami.. 3/4 Polski wie ze dany grajek u nas zagra a oni czekaja z niusem, ale co tam, pozniej czy wczesniej zamieszcza, wazne ze jest u nas
|
Taaaa, jeszcze może zaraz Jarosz wszystkiemu zaprzeczy ;d