Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31006
Stary 22.07.2010, 17:13
SpoXsteR napisał(a):Wyświetl post
Podala oficjalna strona Korony
http://www.korona-kielce.pl/index.php?art=2128&xmenu=2
i to wystarczy.. swoja droga nasza oficjalna cos spoznia sie z tego typu informacjami.. 3/4 Polski wie ze dany grajek u nas zagra a oni czekaja z niusem, ale co tam, pozniej czy wczesniej zamieszcza, wazne ze jest u nas
Taaaa, jeszcze może zaraz Jarosz wszystkiemu zaprzeczy ;d
Odpowiedz cytując